Home
PRODEJ BYL UKONČEN, zboží již nelze koupit.
Teutonia podvozek Bliss HB Pearl kola 3

Teutonia podvozek Bliss HB Pearl kola 3

Artikl:  1953906
Výrobce: TEUTONIA
EAN: 4038685236373
Hodnocení:  velmi špatné hodnocení špatné hodnocení průměrné hodnocení dobré hodnocení výborné hodnocení   3 hvězdy (průměrné hodnocení) - 182x
  Popis     Foto (2)  
Absolutní novinka v produkci Teutonia má určitě nakročeno k úspěchu.

typ: Podvozek Bliss Pearl s  ruční brzdou kola 3
Na první pohled je téměř k nerozeznání od svého staršíh bratra BeYou!, teprve při bližším seznámení poznáte určité drobné rozdíly.
Základem je tedy osvědčená pevná a elegantní hliníková konstrukce rámu podvozku, která společně s BeYou! Elite přináší zcela novou zadní nápravu, nové provedení kloubů pro výškové nastavení rukojeti i její nový elegantní vzhled.
Stejný je i systém uchycení nástavby. Stejné jsou i velmi kompaktní rozměry složeného podvozku.První rozdíl je vidět v ovládání rukojeti, protože zde není přehazovatelná, nese na každé straně pouze jednu ovládací páčku, není zde také ovládání parkovací brzdy, ta se zajišťuje nožní pákou. Rozdílné je i provedení hlavních kloubů, místo tradičního krytu s logem Teutonie je zde kulatý otvor – ten slouží pro transportní zajištění složeného podvozku. Pozornější zákazníci si všimnou i trochu menších zadních kol, podvozek má stejně velká kola jako Teutonia Cosmo. Od tohoto kočárku také přebírá prvenství ve váze, Bliss je nyní nejlehčím kočárkem v nabídce kočárků Teutonia.K pohodlné a bezpečné jízdě perfektně odpruženého podvozku přispívají i obě zvolitelná provedení kol, kola vzor 3 a nově vzor 7R. Pro jízdu v terénu je možné sejmout z podvozku přední plně otočná kola a nasadit místo nich osvědčenou výměnnou pevnou nápravu Cross Country. Bliss je samozřejmě v nabídce i ve variantě s ruční odlehčovací brzdou a ve třech barevných provedeních rámu podvozku – Titanium, Graphite a Pearl. Samozřejmostí je tradičně travelsystém, pomocí příslušných adaptérů lze na podvozek upevnit autosedačky kategorie 0+ ( 0 - 13 kg ) Teutonia Tario, Maxi Cosi, Kiddy, Cybex a Britax – Römer.
Sportovní sedačka

Revoluční změnou v kolekci je i nová sportovní sedačka, výrazně prostornější a přesto lehčí, s unikátně řešeným ovládáním pětibodových bezpečnostních pásů s integrovanou hlavovou opěrkou, komfortnějším polohováním opěrky nohou a ovládáním madla. Sportovní sedačka přináší i nebývalý komfort při manipulaci při snímání a otáčení sedačky, ovládací prvky jsou umístěny přímo u místa ideálního uchopení sedačky.Pohodlné je i ovládání bezpečnostních pásů včetně jejich dotažení i výškového nastavení. Díky systému, známého ze značkových autosedaček, lze přepravované dítě snadno spolehlivě upoutat a dotáhnout pásy pomocí středního pásu, zároveň je snadná i manipulace s výškovým nastavením ramenních pásů, ty se pohybují plynule s hlavovou opěrkou a výšku pásů je tak možné kdykoli přizpůsobit okamžité výšce každého dítěte. Madlo sportovní sedačky s novým systémem uchycení a ovládání nabízí díky koženému povlaku příjemné uchopení dítětem i snadné ošetřování při jeho znečištění. Barvu koženého potahu madla lze vhodně sladit s barevnými variantami potahů sportovní sedačky, ladí s ní i komfortní polstrování ramenních pásů.Inovované ovládání opěrky nohou umožňuje její pohodlnější výškové nastavení, barvu kovových příček lze nyní sladit s barvou rámu podvozku. Maminky jistě ocení i nové bezpečnější provedení vstupů pro uchycení slunečníku přímo na sportovní sedačku.

Technické parametry:
barva rámu: bílá
nosnost podvozku: 15 kg
nosnost koše: 5 kg
váha podvozku: 5,5 kg
váha podvozku s koly 3: 9,1 kg
váha sportovní sedačky: 4,2 kg
rozměry v rozloženém stavu: DxVxS 110x62x104,5 cm
složený podvozek: 71x60x28 cm
složený podvozek s koly: 71x62x33 cm
složený podvozek s koly sedačkou: 80x62x50 cm
výškový rozsah madla: 76-113 cmpozice madla: 10 + složené
přehazovací rukojeť: ne
objem košíku: 15 l
stání bez opory: ano
pojistka při složení: ano
ruční brzda: ano
pozice zádové opěrky: 3 pozice
opěrky nohou: 4
délka sportovní sedačky vleže: 94 cm
bezpečnostní pásy: 5-bodové
otočná sportovní sedačka: ano
kola přední: 190 mm
kola zadní: 250 mm
aretace předních kol: ano
odpružení předních kol: ano
odpružení zadních kol: ano
typ kol: 3
materiál pláště kol: Air Ride technologií
kompatiblní autosedačky 0+: Teutonia Tario, Graco Symbio,Maxi Cosi, Kiddy, Cybex,Britax Römer
Podobné produkty -
Teutonia matrace pěna do korby MFY a Comfort Plus
již nelze objednat 
1 200 Kč
 
Společnost
Navigace
Přihlásit k odběru novinek
E-mail   
   
Miroslav Pichl
Jasanová 354, 468 01 Jablonec nad Nisou
+420 777 100 942 - 734 445 768 servis 777 100 946
Facebook
BABYRENKA.CZ © 2016 - všechna práva vyhrazena
Kontakt
Miroslav Pichl
Jasanová 354, 468 01 Jablonec nad Nisou

PO-PÁ: Pondělí -Pátek 8:00 - 17:00
SO-NE: Sobota: 10:00 - 14:00, od 1.7. do 31.8. jen na objednání Neděle: zavřeno
+420 777 100 942 - 734 445 768 servis 777 100 946
 
Spolehlivá firma