Reemy autosedačka 2020 fix 2 9-36 kg Black a kapsář

Kód: REEMY BLACK
Akce
Neohodnoceno
Značka: Reemy
6 990 Kč / ks 6 078 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Autosedačka s Isofixem pro bezpečnou přepravu dětí od 9 kg do 36 kg má výborné polstrování a bude dítě doprovázet na cestách po několik let. Nyní akce kapsář na zadní sedadlo zdarma ! Nové vychytávky pro bezpečnější a pohodlnější jízdu dětí v autě. Autosedačka získala v srpnu 2019 homologaci a certifikace P6P25 zatím jako jediná na trhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autosedačka s isofixem pro bezpečnou přepravu dětí od 9 kg do 36 kg má výborné polstrování a bude dítě doprovázet na cestách po několik let, kvalitní autosedačka za mimořádně příznivou cenu je navržena českým prodejcem dětského zboží z bohatými zkušenosti v oboru více jak 20 let.

Nyní nově centrální spona Sabelt Immi, používaná u špičkových výrobců dětských autosedaček, dále spona pro starší děti spolu s polštářkem na ochranu klíční kosti. 

Skelet autosedačky Reemy Fix je vyroben za použití speciálního černého bezpečnostního černého plastu, který dělá sedačku extrémně pevnou, ale také krásnou. Vnitřek sedačky je pak vyztužen ocelovými prvky a pro nejvyšší bezpečnost je jádro vyplněno tvrzeným polystyrenem. Plasty sedačky jsou černé, protože jsou výrazně kvalitnější, než bílé, které v sobě nesou barvivo (křídu) a jsou tak křehčí. Černé plasty: víme, že se více líbí autosedačky s černými plasty. Toho jsme využili a do sedačky užili černý typ plastu, který za jen o málo vyšší cenu je daleko pevnější a časostálejší. Tento plastový granulát dovážeme z Itálie. Plasty z bílé barvy při stejné váze nejsou tak dobré, protože se musí přidávat látka na bělení (křída). Černý plast je původnímu materiálu blíže, při stejné váze je na konci kvalitnější typ plastu.
Centrální spona Sabelt Immi: do nyní jsme užívali spony od Phoenix Safety, ty jsme vyráběli zde v Evropě – konkrétně v Bulharsku a Rumunsku (každou část sponky jinde). Tyto spony se velice osvědčily, ale řekli jsme si, že nám to nestačí, že chceme to nejlepší, co je na trhu. Proto stejně jako Britax Römer jsme se rozhodli navázat spolupráci se Sabeltem a její dětské divizí Immi. Nově tedy budou sedačky vybaveny nejvyšší řadou Sabeltu. Na světě nyní nejsou lepší spony, než od Sabeltu. Ze stejné země, tedy z Itálie pochází i samotné pásy. Ty jsou ale z Itálie od úplného začátku. Phoenix Safety bude dále dodávat samotný systém ISOFIXu na straně sedačky a V-tether sponu, ty nemá Sabelt paradoxně vyřešeny vůbec.

Patentky a druky českého Koh-I-Nooru Do nyní je výrobce nakupoval v Číně, nebyl s nimi nikdy problém, ale české je české, proto do spolupráce přibrali ty, kteří patentky vymysleli pro celý svět. Všechen software je vyroben zde v ČR, tedy v Koh-I-Nooru v Praze Vršovicích. 

Spona mezi nohy pro starší děti: vnímáme, že si tuto autosedačku kupují nejen zákazníci s dětmi cca 1 rok starými, ale veliká část zákazníků, kde jejich děti již odchází ze sedaček kategorie 9-18 kg (či jejich I-Size ekvivalent), ale nechtějí dítě poutat pouze dospěláckým – tříbodovým pásem. Vzhledem k tomu, že deklarujeme životnost autosedačky v délce šesti roků, tak se u například čtyřletého dítěte díváme na užívání, kde navrhujeme, aby dítě ještě třeba 2 roky jezdí uchyceno na pětibodovém pásu (ano sedačka je na to schválená a dítě v šesti letech se tam opravdu vejde), pak již na tříbodovém pásu. Podobně jako Britax Römer již má, máme nyní nově sponu mezi nohy, která při užití tříbodového pásu tlačí pás co nejníže. Díky této sponě nemá dítě tendenci si pás tahat nahoru přes bříško, čímž v případě nehody pak pásy neplní svoji funkci. Neudělali jsme stejnou sponu, jako má Römer, vlastně bych řekl, že jsme udělali zcela novou sponu, která je jen podobná té, kterou má Römer. Naše spona je výrazně větší, širší a hlavně má pojistné body, aby pás nesjížděl ze spony ven, což se u konkurence děje velmi často. Spona je navíc polstrovaná tak, aby netlačila. Tuto sponu si kompletně navrhl český prodejce, nechal řešení právně ochránit a nebude se tedy vyskytovat na žádné jiné autosedačce.

Ochrana klíční kosti: S předchozím bodem velmi souvisí další novinka, kterou na autosedačce naleznete a tím je bezpečnostní polštář, který zpříjemňuje užívání tříbodového pásu, dítě pásy tolik neškrtí a tím tento polštář dělá užívání sedačky bezpečnější. Proč? Pokud dítě pás netlačí, tak si jej na rameni nechá, nebude si jej přetahovat níže, což by v případě nehody mohlo být fatální. V samotném momentu nehody tento polštář pomůže v absorpci energie nárazu do klíční kosti. Přesto je naše doporučení používat pětibodové pásy, co to jen jde, klidně do šesti roků.

Homologace a certifikace P6P25: je homologace, že může bezpečně sedět šestileté dítě při 25 kg při uchycení pětibodovým pásem. Tento test byl navíc absolvován bez isofixu, pouze uchycení pásem auta. 

 

Sedačku je do auta možné uchytit všemi způsoby, které aktuálně existují, tedy ISOFIXem, pásem auta a volitelně též kotvou V-teather (pokud je jím vozidlo vybaveno). Velkou výhodou je i to, že sedačku je možné uchytit i do starších vozidel, které není systémem ISOFIX vybaveno.

Na rozdíl od velké části sedaček této kategorie je Reemy Fix vhodná pro užití ihned po vajíčku. Sedačka je krásně měkoučká. Vnitřek potahů je navíc vytvořen z pěny s "memory" efektem. Síla pěny uvnitř je 3 cm, což je jednoznačně nejvíce ze všech aktuálně prodávaných autosedaček. Aby se do sedačky vešlo jak malé, tak i velké dítě, je sedačka vybavena odnímatelnou a oboustrannou vložkou, díky které ani menší dítko v sedačce "neplave". Provedením vložky je Reemy Fix opět rekordmanem, její vnitřek je tvořen dutým vláknem a opět speciální pěnou s "memory" efektem. Vložka je navíc oboustranná. Jedna strana pro běžné užití, druhá strana pro horké dny, kdy je nutné odvádět pot od těla dítěte. Do budoucna tak ušetříte za dodatečnou vložku. Tímto se Reemy Fix zcela zásadně liší od ostatních autosedaček na trhu!

Reemy Fix je první sedačka na trhu, která umožňuje užívání pětibodového bezpečnostního pásu až do cca šesti roků - 133 cm. Toto je jedna z největší výhod a rozdílů od jiný sedaček, že i například pětileté dítě sedí bezpečně a pohodlně uchycené pětibodovým pásem, nikoliv pouze pásem auta.

Reemy Fix není nejdražší sedačkou v této kategorii, i tak se ale jedná o tu nejlepší, nejpohodlnější variantu kategorie 9 - 36 kg.

Tato sedačka je s láskou navržena v České Republice. Díky tomu, že sedačka k Vám neputuje skrz několik mezi distributorů, může být levnější a přesto materiálově kvalitnější a lépe vybavená než všechna její konkurence.

Součástí balení jsou také zaváděcí plasty na ISOFIX a kapsář před dítě, aby Vám neokopávalo sedadlo. Autosedačka je schválena a atestována dle normy ECE/R44 04. Tyto testy byly provedeny v Itálii, Holandsku a v laboratořích Tüv Nord v Německu.

Výrobce: Reemy

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky 09 - 36kg
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.02 kg
Barva: černá
Artikl: REEMY BLACK
EAN: 331200000141
Váhová kategorie: 9-36 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: