Lovi hrneček 14m+ 350 ml Active 360° Retro růžový

Akce
Neohodnoceno
Značka: LOVI
236 Kč 195 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Lovi hrneček 14m+ 350 ml Active 360° Retro růžový byl speciálně vytvořen tak, aby byl co nejlepším pomocníkem Vašeho dítěte, které se učí samostatně pít ze sklenice a chránil obsah hrníčku před rozlitím. První hrníček, ze kterého pijete stejně jako ze sklenice, ale bez rozlití! Silikonová membrána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lovi hrneček 14m+ 350 ml Active 360° Retro růžový byl speciálně vytvořen tak, aby byl co nejlepším pomocníkem Vašeho dítěte, které se učí samostatně pít ze sklenice a chránil obsah hrníčku před rozlitím.

První hrníček, ze kterého pijete stejně jako ze sklenice, ale bez rozlití!
Silikonová membrána umožňuje pití z každého místa po obvodu hrníčku, učí dítě pít přirozeným způsobem a podporuje jeho rychlejší rozvoj.
neobsahuje pítko, dítě pije stejně jako ze sklenice
chrání obsah hrníčku před rozlitím
stabilní základna
profilované protiskluzové úchyty
zaměnitelné víčka pro snadný přechod nevylévajícího hrnečku
krycí víčko chrání hrneček před znečištěním
antibakteriální ochrana využívá přirozených antibakteriálních vlastností stříbra a redukuje až 99,99% bakterií v průběhu 24 hodin
víčko obsahuje antibakteriální ochranu SeriTouch®
hrneček 350 ml Active 360° Retro růžový je vhodný pro vaše dítě již od 9 měsíců
sada obsahuje: víčko, šroubovací víčko s membránou, hrníček, úchyty
obsah hrnečku 350 ml
barva: růžová

Návod k obsluze: Před použitím si důkladně přečtěte návod k obsluze a uchovejte ho pro případné pozdější použití. Před prvním a každým dalším použitím umyjte hrníček v teplé vodě přípravkem určeným dětem, důkladně ho vypláchněte. Používejte prostředky, které nepoškrábou povrch hrníčku. Šroubovací víčko opláchněte v teplé vodě. Doporučujeme víčko umývat rozmontované dle schématu na obrázku. Neprotlačujte žádné předměty přes otvory ve víčku, víčko neroztahujte, protože by přestalo dostatečně těsnit. Nevyvařujte. Nepřelévejte vařící vodou. Nepoužívejte v mikrovlnné troubě. Nedoporučujeme umývat v myčce nádobí.
Tip Babyrenka:
Inovovaný těsnící systém se snadno udržuje v čistotě, umožňuje pití bez rozlévání, ale není primárně konstruován jako nekapající hrníček, při silném zatlačení na membránu tekutina vykapává - učí dítě kontrolovat pohyby při pití a připravuje ho na pití z otevřeného hrníčku. Náhradní membrány jsou volně prodejné.

Výrobce: LOVI

Doplňkové parametry

Kategorie: dětské hrnky
Záruka: 2 roky
Artikl: 1/593
EAN: 5903407015934

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: