Lovi hrneček 360 Mini 9 m+ 210 ml Růžový 1532

Neohodnoceno
Značka: LOVI
213 Kč 176 Kč bez DPH
Do týdne
Můžeme doručit do:
14.12.2020

Lovi hrneček 9 m+ 210 ml Active 360° Mini Růžový byl speciálně vytvořen tak, aby byl co nejlepším pomocníkem Vašeho dítěte, které se učí samostatně pít ze sklenice a chránil obsah hrníčku před rozlitím. První hrneček, ze kterého pijete stejně jako ze sklenice, ale bez rozlití. Silikonová membrána …

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lovi hrneček 9 m+ 210 ml Active 360° Mini Růžový byl speciálně vytvořen tak, aby byl co nejlepším pomocníkem Vašeho dítěte, které se učí samostatně pít ze sklenice a chránil obsah hrníčku před rozlitím.

První hrneček, ze kterého pijete stejně jako ze sklenice, ale bez rozlití.
Silikonová membrána umožňuje pití z každého místa po obvodu hrníčku, učí dítě pít přirozeným způsobem a podporuje jeho rychlejší rozvoj.
neobsahuje pítko, dítě pije stejně jako ze sklenice
chrání obsah hrníčku před rozlitím
stabilní základna
profilované protiskluzové úchyty
zaměnitelné víčka pro snadný přechod z nevylévajícího hrnečku
krycí víčko chrání hrneček před znečištěním
antibakteriální ochrana využívá přirozených antibakteriálních vlastností stříbra a redukuje až 99,99% bakterií v průběhu 24 hodin
víčko obsahuje antibakteriální ochranu SeriTouch®
hrneček 210 ml Active 360° Mini je vhodný pro vaše dítě již od 9 měsíců
sada obsahuje: víčko, šroubovací víčko s membránou, hrníček, úchyty
obsah hrnečku 210 ml
barva: růžová

Před použitím si důkladně přečtěte návod k obsluze a uchovejte ho pro případné pozdější použití. Před prvním a každým dalším použitím umyjte hrníček v teplé vodě přípravkem určeným dětem, důkladně ho vypláchněte. Používejte prostředky, které nepoškrábou povrch hrníčku. Šroubovací víčko opláchněte v teplé vodě. Doporučujeme víčko umývat rozmontované dle schématu na obrázku. Neprotlačujte žádné předměty přes otvory ve víčku, víčko neroztahujte, protože by přestalo dostatečně těsnit. Nevyvařujte. Nepřelévejte vařící vodou. Nepoužívejte v mikrovlnné troubě. Nedoporučujeme umývat v myčce nádobí.

Tip Babyrenka:
Inovovaný těsnící systém se snadno udržuje v čistotě, umožňuje pití bez rozlévání, ale není primárně konstruován jako nekapající hrníček, při silném zatlačení na membránu tekutina vykapává - učí dítě kontrolovat pohyby při pití a připravuje ho na pití z otevřeného hrníčku. Náhradní membrány jsou volně prodejné.

Výrobce: LOVI

Doplňkové parametry

Kategorie: dětské hrnky
Záruka: 2 roky
Artikl: 1532
EAN: 5903407015323

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: