Canpol zásobník na mléko a pokrmy 180 ml 4 ks

Neohodnoceno
Značka: Canpol Babies
150 Kč 124 Kč bez DPH
Do měsíce
Můžeme doručit do:
26.10.2020

Canpol zásobník na mléko a pokrmy 180 ml 4 ks spolehlivě uchová mléko nebo pokrmy v ledničce nebo mrazáku. zásobníky mají speciální profil a nechají stavět na sebe těsné šroubovací víčko brání rozlití obsahu kelímek se nechá ve spodní části vložit do víčka a tím je stabilnější na kelímcích je obje…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Canpol zásobník na mléko a pokrmy 180 ml 4 ks spolehlivě uchová mléko nebo pokrmy v ledničce nebo mrazáku.

zásobníky mají speciální profil a nechají stavět na sebe
těsné šroubovací víčko brání rozlití obsahu
kelímek se nechá ve spodní části vložit do víčka a tím je stabilnější
na kelímcích je objemová stupnice
kelímky se nechají přes adaptér našroubovat přímo k odsávačce EasyStart
obsah kelímku: 180 ml
v balení: 4 ks kelímků a 4 ks víček
materiál neobsahuje BPA

Návod k použití:
1.Jak používat zásobníky na uchovávání pokrmu? Před použitím zásobníků si důkladně umyjte ruce. Před prvním a každým dalším použitím je důkladně umyjte v teplé vodě šetrným mycím přípravkem, důkladně vypláchněte a přelijte vařící vodou. Nepoužívejte ostré, drsné čistící prostředky, které mohou poškrábat povrch zásobníků. Před odsáváním mléka napište fixem datum na víčko zásobníku. Nejdříve spotřebujte mléko, které má nejstarší datum.Upozornění! Aby jste zachovali sterilní prostředí, nedotýkejte se vnitřku zásobníku.Nalijte pokrm do otevřeného zásobníku. Nepřekračujte vyznačený objem 160 ml. Našroubujte víčko a zavřete zásobník.
2. Jak uchovávat odsáté mléko? Zmrazujte pouze čerstvě odsáté mléko. Zásobník nikdy nenaplňujte po okraj. Doporučujeme plnění pouze do 3 celkového obsahu, pokrm při zmrazování zvětší svůj objem. Před podáváním mléko protřepejte, aby jste promíchali oddělený tuk. Rozmrazené mléko spotřebujte do 24 hodin. Po tuto dobu uchovávejte mléko v ledničce. Aby jste spotřebovali všechno odsáté mléko, zmrazujte ho po menších porcích. Nikdy přesně nevíte, kolik mléka dítě vypije.Uchovávání mléka v mrazničce je praktické a bezpečné. Nezapomeňte ale, že potřeby dítěte se mění velmi rychle. Protože organismus matky se přizpůsobuje potřebám dítěte, mění se i složení mateřského mléka. Mléko, které bylo odsáto před měsícem nebo půl rokem již nemusí vyhovovat potřebám staršího dítěte. Odborníci na výživu doporučují spotřebovat odsáté mléko max. do dvou měsíců.Při pokojové teplotě můžete uchovávat mléko max. 12 hodin. Před podáním dítěti mléko ohřejte na tělesnou teplotu, ne více než 37°C. Nespotřebované mléko více nepoužívejte.

Výrobce: Canpol Babies

Doplňkové parametry

Kategorie: zásobníky na stravu
Záruka: 2 roky
Artikl: CA12204
EAN: 5903407122045

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: