Canpol Newborn lahev 120 ml modrá

Neohodnoceno
Značka: Canpol Babies
99 Kč 82 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2020

Canpol lahev Newborn 120 ml 0-6+m s modrým víčkem tvarovaná polypropylenová kojenecká lahvička s dudlíkem proti dětské kolice. lahvička umožní krmit z prsu a zároveň z lahvičky součástí je těsnící víčko pro uchování mléka v lednici nebo mrazáku čitelná stupnice obsahu lahvičky při cestování s těsn…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Canpol lahev Newborn 120 ml 0-6+m s modrým víčkem tvarovaná polypropylenová kojenecká lahvička s dudlíkem proti dětské kolice.

lahvička umožní krmit z prsu a zároveň z lahvičky
součástí je těsnící víčko pro uchování mléka v lednici nebo mrazáku
čitelná stupnice obsahu lahvičky
při cestování s těsnícím víčkem se obsah lahvičky nevylévá
anti kolikový dudlík stimuluje matčin prs
průtok savičky je určen pro nejmenší děti
další savičky nebo pitka s různými průtoky můžete později dokoupit
lahvička neobsahuje BPA
barva: víčko modré
velikost: 12,5 x 6,5 cm

Láhev odpovídá požadavkům:Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami, Směrnici 2002/72/EC, Směrnici komise 90/128/EEC, 97/48/EEC (pozměňovací návrh 90/128/EEC), EN 14350-2 (943455) - Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 2: Chemické požadavky a zkoušky 2,Prováděcího nařízení komise EU č. 321/2011, kterým se mění nařízení (EU) č. 10/2011, pokud jde o omezení používání bisfenolu A v plastových kojeneckých láhvích.
Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte! Dlouhodobé i prodloužené sání tekutin může způsobit vady zubní skloviny dítěte. Vždy zkontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Nikdy nenechávejte dítě v průběhu jídla bez dozoru dospělé osoby. Výrobek není hračka. Všechny díly výrobku uchovávejte mimo dosah dítěte. Nedoporučujeme umývat láhve a dudlíky v myčce nádobí, protože používané mycí prostředky mohou způsobit poškození výrobku.
Návod k použití dudlíku:Před prvním a každým dalším použitím dudlík umyjte v teplé vodě a sterilizujte ve vařící vodě po dobu asi 5 minut. Nepoužívejte žádné chemické dezinfekční přípravky! Před každým použitím zkontrolujte kvalitu dudlíku. Věnujte dudlíku zvýšenou pozornost poté, co dítěti vyrostou první zoubky. Vyzkoušejte kvalitu dudlíku důkladným natažením všemi směry. Šroubovací víčko nedotahujte příliš silně, protože pak se dudlík nemůže správně odvzdušňovat. Při prvních známkách poškození dudlík ihned vyhoďte a již dále nepoužívejte. Z hygienických a bezpečnostních důvodů doporučujeme vyměnit dudlík po 3 měsících. Důležité! Pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte! Nikdy nepoužívejte dudlík jako šidítko. Neděrujte a nezvětšujte otvory v dudlíku – můžete způsobit jeho zničení.

Výrobce: Canpol Babies

Doplňkové parametry

Kategorie: kojenecké lahve
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg
Barva: modrá
Artikl: 1035216M
EAN: 5901691813120

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: