Canpol Hrníček nevylévací Smiley Sheep 200 ml modrý

Neohodnoceno
Značka: Canpol Babies
94 Kč 78 Kč bez DPH
Do měsíce
Můžeme doručit do:
23.10.2020

Hrníček „Smiley“ je jedním ze tří hrníčků z kolekce Haberman pro Canpol babies. Obsahuje unikátní nevylévající ventil, který umožňuje dítěti samostatně pít bez rozlévání tekutiny. Nevylévající pítko usnadňuje dítěti výuku samostatného pití a chrání obsah hrníčku před rozléváním. Víčko chrání pítko…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrníček „Smiley“ je jedním ze tří hrníčků z kolekce Haberman pro Canpol babies. Obsahuje unikátní nevylévající ventil, který umožňuje dítěti samostatně pít bez rozlévání tekutiny.

Nevylévající pítko usnadňuje dítěti výuku samostatného pití a chrání obsah hrníčku před rozléváním.
Víčko chrání pítko před znečištěním.
Praktické široké úchyty usnadňují držení hrníčku v malých ručičkách.
Tvarované široké dno zajišťuje výbornou stabilitu hrníčku.
Dobře se udržuje v čistotě.
Doporučujeme pro děti starší 9-ti měsíců. Objem 200 ml.


Haberman pro Canpol babies je kolekce nevylévajících hrníčků, která je vytvořena anglickou matkou Mandy Haberman, která vytvořila první nevylévající hrníčky, protože ji znepokojovalo, že z hrníčků s pítkem neustále vytéká tekutina na pohovku, navrhla první revoluční hrníček, ze kterého se již tekutina nevylévala. Za návrh hrníčku obdržela zlatou medaili Global Women Investors and Innovators Network. Nyní se Mandy Haberman stala členkou spolku matek Canpol babies a její skvělé hrníčky představujeme v nové kolekci Haberman pro Canpol babies.

Návod k obsluze

Před prvním a každým dalším použitím důkladně umyjte všechny rozmontované díly v teplé vodě s přípravkem určeným dětem a důkladně vypláchněte horkou vodou. Nepoužívejte ostré drsné prostředky, které mohou poškrábat povrch hrníčku. Vždy se přesvědčte, že pítko a ventil jsou důkladně vyčištěny (používejte kartáček na čištění dudlíků). Neprotlačujte přes otvory v pítku žádné předměty, můžete způsobit netěsnosti. Nevyvařujte! Nepoužívejte v mikrovlnné troubě. Neumývejte v myčce nádobí. Hrníček není určen k podávání horkých nebo sycených nápojů. Husté tekutiny a ovocné šťávy (např. s kousky ovoce) mohou pítko ucpat.

Upozornění!

Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte! Používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu podávaného dítěti. Nezapomeňte, že trvalé nebo dlouhodobé sání nápojů můžete způsobit vady zubní skloviny dítěte. Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Udržujte v čistotě. Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte. Nenechávejte dítě v průběhu jídla bez dozoru dospělé osoby.

Nevylévající se hrníček odpovídá požadavkům:

Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami, Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2001/95/EC o obecné bezpečnosti výrobků, Směrnici EU 90/128/EEC, 2002/72/EC a 2007/19/EC.

Výrobce: Canpol Babies

Doplňkové parametry

Kategorie: dětské hrnky
Záruka: 2 roky
Barva: modrá
Artikl: 31/300M
EAN: 5903407313009

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: