Pozor prosím čtěte Opatření COV-19 naleznete v aktualitách.

Aktuality

Opatření COV-19

Vážení zákazníci, 

z důvodů nařízení vlády a opatření je kamenná prodejna uzavřená. Pro výdej balíčků služby Zásilkovna a DPD nebo objednávek našeho eshopu je zajištěn mimořádny provoz za zvýšených hygienických podmínek. Platba pouze bezkontaktní kartou.

za Fa Babyrenka

Irena Pichlová

Vánoční pracovní doba

Vážení zákazníci, děkujeme za Vaší přízeň a přejeme krásné vánoční svátky, zdraví a pohodu v Novém roce 2020.

Pondělí 23.12. 2019  zavřeno ti co nevyzvedli balíčky ze Zásilkovny a Wish nebo ještě potřebují nějaký dárek mohou zavolat a po dohodě přijet.

24,12,2019 - 1.1.2020  dovolená a inventura  těšíme se na Vás 2.1.2020

Došlé objednávky z e-shopu budeme vyřizovat  od 2.1.2020, 

za Team Babyrenka  Pichloví

Autosedačky Reemy dokonalejší verze 2020 za cenu roku 2019

Jezděte bezpečně .. jezděte s Reemy.

Naskladnili jsme autosedačky REEMY českého výrobce s ještě dokonalejšími prvky pro pohodlnou a bezpečnou jízdu dětí od 9 do 36 kg. 

Isofixová autosedačka má jako jediná homologaci a certifikát P6P , tj. je homologace, že může bezpečně sedět šestileté dítě při 25 kg při uchycení pětibodovým pásem. Tento test byl navíc absolvován bez isofixu, pouze uchycení pásem auta.  Sedačka je pohodlná i pro 9 kg děti, má velký náklon při polohování a kvalitní oboustrannou vložku. Více se dozvíte na naší kamenné prodejně v Kokoníně, nebo v detailu popisu autosedačky. 

 

 

Akční zimní set Softshell nánožník a rukávník pro kočárky Thule

Limitovaná edice za zvýhodněnou cenu s dopravou zdarma do vyprodání zásob. Můžete být originální a připravit Váš sportovní kočárek Thule Urban Glide 2 nebo Glide na chladné dny. Miminko i Vaše ruce budou v teple. 

Kočárek Atomic hluboká korba s přebalovacím batohem za 4800,- Kč

Sportovní kočárek s hlubokou korbičkou a přebalovacím batohem pro děti od narození nyní za super cenu v našem kamenném obchodě v Jablonci nad Nisou.

Zimní fusaky Cottonmoose

Myslete již nyní na zimní dny a vyberte z naší nabídky fusak vhodný pro Váš kočárek, který zahřeje miminko.

Dostupnost produktů

Vážení zákazníci, pokud je u produktu status vyprodáno, již zboží nelze objednat v případě zboží není skladem objednat lze. Vaše Babyrenka

Odstávka el. proudu úterý 18.6.2019 uzavřena kamenná prodejna.

Vážení zákazníci z důvodu přerušení dodávky el. proudu bude v úterý 18..6.2019 kamenná prodejna, Zásilkovna a Pic Up DPD mimo provoz. Vaše dotazy, emaily a objednávky budou vyřízeny ve středu. Děkuji za pochopení.