Aktuality

Dovolená 2020

Vážení zákazníci od 1.-8. 2020 sobota do 9.8. 2020 neděle je z důvodů čerpání dovolené zavřeno. Vaše objednávky budeme postupně rádi vyřizovat od 10.8.2020.

Dovolená

Vážení zákazníci z důvodů dovolené bude od 26.6. 2020 do 10.7.2020 částečně omezen provoz a dodací lhůty zboží, které není skladem bude posunut . 

Platba hotově Zásilkovna
Platba v hotovosti již od 18. 5. 2020!
 
Od pondělí 18. 5. 2020 budou moci příjemci zásilek na výdejních místech Zásilkovny znovu platit dobírku v hotovosti.
 
 

 

Kamenná prodejna zahájila běžný provoz

Kamenná prodejna zahájila běžný provoz, těšíme se na Vaše návštěvy. Na prodejně je spoustu novinek např. kočárek Jolz, Roan Coss nebo sportovní kočárek pro aktivní rodiče Thule Glide 2. Jistě Vás zaujmou perfektní nové lehké skleněné lahvičky Lovi nebo velký výběr přebalovacích podložek Ceba a Klupš. Největší výběr stupátek, nočníků a adaptérů na WC s motivy pohádkových hrdinů.

 

Opatření COV-19

Vážení zákazníci, 

z důvodů nařízení vlády a opatření je kamenná prodejna uzavřená. Pro výdej balíčků služby Zásilkovna a DPD nebo objednávek našeho eshopu je zajištěn mimořádny provoz za zvýšených hygienických podmínek. Platba pouze bezkontaktní kartou.

za Fa Babyrenka

Irena Pichlová

Vánoční pracovní doba

Vážení zákazníci, děkujeme za Vaší přízeň a přejeme krásné vánoční svátky, zdraví a pohodu v Novém roce 2020.

Pondělí 23.12. 2019  zavřeno ti co nevyzvedli balíčky ze Zásilkovny a Wish nebo ještě potřebují nějaký dárek mohou zavolat a po dohodě přijet.

24,12,2019 - 1.1.2020  dovolená a inventura  těšíme se na Vás 2.1.2020

Došlé objednávky z e-shopu budeme vyřizovat  od 2.1.2020, 

za Team Babyrenka  Pichlovi

Autosedačky Reemy dokonalejší verze 2020 za cenu roku 2019

Jezděte bezpečně .. jezděte s Reemy.

Naskladnili jsme autosedačky REEMY českého výrobce s ještě dokonalejšími prvky pro pohodlnou a bezpečnou jízdu dětí od 9 do 36 kg. 

Isofixová autosedačka má jako jediná homologaci a certifikát P6P , tj. je homologace, že může bezpečně sedět šestileté dítě při 25 kg při uchycení pětibodovým pásem. Tento test byl navíc absolvován bez isofixu, pouze uchycení pásem auta.  Sedačka je pohodlná i pro 9 kg děti, má velký náklon při polohování a kvalitní oboustrannou vložku. Více se dozvíte na naší kamenné prodejně v Kokoníně, nebo v detailu popisu autosedačky. 

 

 

Akční zimní set Softshell nánožník a rukávník pro kočárky Thule

Limitovaná edice za zvýhodněnou cenu s dopravou zdarma do vyprodání zásob. Můžete být originální a připravit Váš sportovní kočárek Thule Urban Glide 2 nebo Glide na chladné dny. Miminko i Vaše ruce budou v teple. 

Kočárek Atomic hluboká korba s přebalovacím batohem za 4800,- Kč

Sportovní kočárek s hlubokou korbičkou a přebalovacím batohem pro děti od narození nyní za super cenu v našem kamenném obchodě v Jablonci nad Nisou.

Zimní fusaky Cottonmoose

Myslete již nyní na zimní dny a vyberte z naší nabídky fusak vhodný pro Váš kočárek, který zahřeje miminko.