Aktuality

Vánoční pracovní doba

Vážení zákazníci, děkujeme za Vaší přízeň a přejeme krásné vánoční svátky, zdraví a pohodu v Novém roce 2020.

Pondělí 23.12. 2019  zavřeno ti co nevyzvedli balíčky ze Zásilkovny a Wish nebo ještě potřebují nějaký dárek mohou zavolat a po dohodě přijet.

24,12,2019 - 1.1.2020  dovolená a inventura  těšíme se na Vás 2.1.2020

Došlé objednávky z e-shopu budeme vyřizovat  od 2.1.2020, 

za Team Babyrenka  Pichloví

Autosedačky Reemy dokonalejší verze 2020 za cenu roku 2019

Jezděte bezpečně .. jezděte s Reemy.

Naskladnili jsme autosedačky REEMY českého výrobce s ještě dokonalejšími prvky pro pohodlnou a bezpečnou jízdu dětí od 9 do 36 kg. 

Isofixová autosedačka má jako jediná homologaci a certifikát P6P , tj. je homologace, že může bezpečně sedět šestileté dítě při 25 kg při uchycení pětibodovým pásem. Tento test byl navíc absolvován bez isofixu, pouze uchycení pásem auta.  Sedačka je pohodlná i pro 9 kg děti, má velký náklon při polohování a kvalitní oboustrannou vložku. Více se dozvíte na naší kamenné prodejně v Kokoníně, nebo v detailu popisu autosedačky. 

 

 

Akční zimní set Softshell nánožník a rukávník pro kočárky Thule

Limitovaná edice za zvýhodněnou cenu s dopravou zdarma do vyprodání zásob. Můžete být originální a připravit Váš sportovní kočárek Thule Urban Glide 2 nebo Glide na chladné dny. Miminko i Vaše ruce budou v teple. 

Kočárek Atomic hluboká korba s přebalovacím batohem za 4800,- Kč

Sportovní kočárek s hlubokou korbičkou a přebalovacím batohem pro děti od narození nyní za super cenu v našem kamenném obchodě v Jablonci nad Nisou.

Zimní fusaky Cottonmoose

Myslete již nyní na zimní dny a vyberte z naší nabídky fusak vhodný pro Váš kočárek, který zahřeje miminko.

Dostupnost produktů

Vážení zákazníci, pokud je u produktu status vyprodáno, již zboží nelze objednat v případě zboží není skladem objednat lze. Vaše Babyrenka

Odstávka el. proudu úterý 18.6.2019 uzavřena kamenná prodejna.

Vážení zákazníci z důvodu přerušení dodávky el. proudu bude v úterý 18..6.2019 kamenná prodejna, Zásilkovna a Pic Up DPD mimo provoz. Vaše dotazy, emaily a objednávky budou vyřízeny ve středu. Děkuji za pochopení.